Płyty tarasowe

Płyty tarasowe to nowoczesny sposób na wykończenie tarasu i powierzchni przydomowych. Umożliwiają stworzenie prostej, liniowej aranżacji, która wręcz zachwyca swoją elegancją i harmonią. Taras z płyt posiada szereg, cennych zalet. Poza wysokim poziomem estetyki płyty tarasowe są również niezwykle funkcjonalne. Umożliwiają komfortowe poruszanie się, stanowią stabilną podstawę dla mebli ogrodowych, a także ułatwiają utrzymanie porządku. Dzięki swojemu minimalistycznemu designowi mogą być łączone z innymi systemami. Taras z płyt świetnie sprawdzi się między innymi w towarzystwie chodnika z kostki brukowej Picolo. Wspólnie stworzą bardzo interesujący, jednak w dalszym ciągu nieprzesadzony, atrakcyjny efekt.

 

Płyty na taras – oferta

Oferujemy płyty na taras w systemie 13 płytek ozdobnych. Wszystkie elementy wykonane są w kształcie prostokątów, zróżnicowanych pod względem długości i szerokości. Pomimo tak dużego zróżnicowania pod względem wymiarów, z uwagi na jednolitą formę, całość tworzy spójny, bardzo estetyczny efekt. Płyty nie posiadają fazowań. Zostały wykończone delikatnie nieregularnymi krawędziami oraz gładką powierzchnią licową. Dostępne w trzech kolorach, dzięki czemu taras z kostki może być dopasowany do elewacji oraz panującego stylu. Oferujemy następujące wersje kolorystyczne płyt tarasowych: czarny, melanż lato oraz melanż popiół. Płyty tarasowe polecane są nie tylko na taras, ale również jako podjazd do garażu czy ogrodowa ścieżka. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się również płyty betonowe na taras o rozmiarze 80x80x8cm.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kąta padania światła i ustawień monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Płyta tarasowa

13 kostek ozdobnych

Płyta Tarasowa to system aż 13 płyt w kształcie prostokąta różniących się między sobą długością i szerokością.

Dzięki zróżnicowanym wielkościom poszczególnych płyt nawierzchnia wykonana z Płyty Tarasowej tworzy harmonijną całość. Proste, liniowe rozwiązania z wykorzystaniem niefazowanych płyt o lekko nieregularnych krawędziach i gładkiej powierzchni licowej sprawdzą się w każdej stylistyce.
waga / m2 Ilość m2 na palecie
gr. 7 cm 154 kg 9,50 m²

wymiary płyt tarasowych