O firmie

O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to producent wyrobów betonowych drogowych, wyłącznie z polskim kapitałem, działający na rynku od ponad 20 lat .

Historia Firmy TALBUD to interesujący okres rozkwitu małego zakładu , produkującego betonowe elementy budowlane, do jednego z czołowych producentów na rynku galanterii betonowych .

Od początku naszej działalności stawialiśmy na rozwój i doskonalenie naszych produktów poprzez innowacje procesu produkcyjnego, podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, inwestycje w nowoczesne technologie.
Obecnie posiadamy doświadczenie, wiedzę i praktykę. Służymy doradztwem w doborze asortymentu, zagospodarowania przestrzeni – zarówno w obiektach mieszkalnych jak i przemysłowych. Każdy klient jest dla nas partnerem handlowym a każde zamówienie traktujemy jako nowe wyzwanie.

Nasze wyroby produkujemy z surowców najwyższej jakości. Wszystkie posiadają certyfikaty właściwości użytkowych i podlegają stałym badaniom laboratoryjnym, co jest gwarancją wysokiej klasy naszych wyrobów.
W podstawowej ofercie znajdziecie Państwo :

– kostkę brukową,
– płyty tarasowe,
– płyty chodnikowe,
– płyty ażurowe,
– krawężniki,
– obrzeża,
– elementy odwodnieniowe.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii Firma TALBUD-A to najwyższa jakość pięknych i trwałych nawierzchni . Ciekawe i zróżnicowane wzornictwo kostki brukowej odpowiada aktualnym trendom stylistycznym.
Nasze wyroby doskonale komponują się zarówno w przestrzeniach nowoczesnych jak i stylowych czy zabytkowych. Nasza oferta zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Firma TALBUD-A to godny zaufania partner biznesowy dla :

– deweloperów
-inwestorów,
– generalnych wykonawców,
– małych i średnich firm budowlanych,
– hurtowni materiałów budowlanych,
– klientów indywidualnych.
Zapraszamy Państwa do współpracy.