Kostka brukowa Picolo

Kostka brukowa Piccolo to rozwiązanie dedykowane szczególnie miłośnikom ponadczasowej elegancji. Proste linie, regularne formy geometryczne czy skomplikowane wzory, które staną się dekoracją całej przestrzeni? Koła, łuki, pierścienie, rozety, fale – kostka brukowa Picolo poradzi sobie z każdym wyzwaniem! Kontrastowe zestawienie umożliwi podkreślenie wybranych miejsc lub wyznaczenie stref. Trapezowy kształt oraz bogata paleta kolorystyczna kostki brukowej Piccolo sprawiają, że efekt końcowy zależny jest jedynie od… Państwa wyobraźni. W wersji LUX wykorzystany do ich produkcji wysokogatunkowy materiał do złudzenia przypomina naturalny granit, co dodatkowo potęguje zachwycający efekt.

 

Picolo – system 5 kostek

Producent kostki brukowej Picolo – firma Talbud-A – oferuje produkt, który początkowo oczaruje swoją estetyką, natomiast wraz z biegiem czasu, zachwyci również doskonałą wytrzymałością. System pięciu, niefazowanych kostek w kształcie trapezów, z nieregularnymi krawędziami, o gładkiej powierzchni licowej to zestaw, który doceniany jest głównie za swoją uniwersalność. Kostka brukowa Piccolo, z uwagi na swoje niewielkie rozmiary oraz wysoką wytrzymałość, świetnie sprawdzi się zarówno na niewielkich powierzchniach, jak i rozległych terenach. Może być stosowany na prywatnych posesjach oraz w miejscach użyteczności publicznej, między innymi parkowych alejkach.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kąta padania światła i ustawień monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Picolo

5 kostek

Picolo to system pięciu kostek o trapezowym kształcie do złudzenia przypominający naturalny granit, który pozwala na efektywne wykorzystanie materiału. Małe niefazowane kostki o nieregularnych krawędziach i gładkiej powierzchni licowej zachęcają do
tworzenia zarówno skomplikowanych wzorów zdobniczych (koła, łuki, pierścienie, rozety, fale) jak i prostych linii przebiegu podziału czy regularnych form geometrycznych.

waga / m2 Ilość m2 na palecie
gr. 6 cm 132 kg 10,00 m²

pocolo wymiary