Płyty maxi – prostota i elegancja wydana w dużym formacie. Duża, kwadratowa płyta to doskonałe rozwiązanie do wykończenia terenów o obszernej, rozległej powierzchni. Dzięki swojej geometrycznej formie umożliwia szybko i sprawnie stworzyć solidną nawierzchnię. Z uwagi na łatwość ułożenia płyta maxi jest szczególnie polecana do miejsc użyteczności publicznej, między innymi chodników, różnego rodzaju placów czy parkowych ścieżek. To także świetne rozwiązanie do przydomowych ogrodów lub jako garażowy podjazd. Dzięki dużemu rozmiarowi płyty, pomimo prostej formy, prezentują się niezwykle imponująco i gustownie. Podobnie jak płyta na taras, płyty maxi mogą również stanowić praktyczną podstawę do aranżacji przydomowej przestrzeni.

 

Duże płyty brukowe od Talbud-A

Firma Talbud-A oferuje Państwu płyty maxi wykonane z wysokiej jakości betonu. Kwadratowe płytki w wymiarze 80x80 cm o grubości 8 cm to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu osobom szukającym praktycznych rozwiązań. Niezwykle wytrzymała, prosta w ułożeniu oraz zapewniająca świetną estetykę. Dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych: szarym, czarnym, antracytowym, melanż ostryga oraz melanż popiół. Możliwość stworzenia nawierzchni w jednolitym kolorze lub stworzenie ciekawych wzorów poprzez zastosowanie różnych barw.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kątu padania światła i ustawien monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Płyta Maxi

waga / m2 Ilość sztuk na palecie
80x80x8 cm 112,6 kg 10 szt.

maxi obrys