Płyta chodnikowa

Płyty chodnikowe z powodzeniem sprawdzą się zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak i na prywatnych posesjach. Ich prosta, geometryczna forma sprawia, że ułożenie stabilnej nawierzchni staje się banalnie proste oraz niebywale szybkie. Z uwagi na to, płyty chodnikowe często znajdują swoje zastosowanie przy dużych metrażach. Dzięki nim chodniki stały się bardziej komfortowe, a co najważniejsze – bezpieczniejsze! To wygodne, a jednocześnie wysoce praktyczne rozwiązanie, dzięki czemu od lat cieszy się niegasnącą popularnością. Płyty chodnikowe, w połączeniu między innymi z płytami ażurowymi, umożliwią kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni publicznej. Przy zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów doskonale spełnią swoją rolę, niezawodnie służąc przez wiele lat.

 

Betonowe płytki na chodnik – oferta Talbud-A

Firma Talbud-A oferuje Państwu wysokiej jakości betonowe płyty chodnikowe o wymiarach 50x50cm i grubości 7 cm. Jako producent, jesteśmy w stanie zagwarantować ich solidność oraz rewelacyjną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne i ścieranie. Oparte na prostej formie, dostępne w kolorze szarym, umożliwią stworzenie nawierzchni o surowym, ponadczasowym charakterze. Decydując się na zakup płyt chodnikowych naszej produkcji zyskują Państwo pewność, że sięgają Państwo po to, co najlepsze.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kątu padania światła i ustawien monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Płyta chodnikowa

 

 

waga / sztuka Ilość sztuk na palecie
50x50x7 cm 38,5 kg 40 szt.

chodnik obrys