Płyta ażurowa

Płyta ażurowa to płyta o wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystywana zarówno w przydomowych ogrodach, jak również do budowy parkingów. Może być stosowana do wzmacniania skarp i nasypów o dużym nachyleniu. Dzięki komorom posiada wysoką zdolność do odprowadzania wody deszczowej, tym samym umożliwiając jej swobodne odparowanie. Wolną przestrzeń można wypełnić dowolnym kruszywem, ziemią ogrodową lub trawą. Intensywna zieleń, w połączeniu z chłodnym odcieniem szarości prezentuje się niezwykle estetycznie. Płyty ażurowe umożliwiają uzyskanie stabilnej, wytrzymałej powierzchni pozwalającej na bezpieczny i komfortowy przejazd. Z uwagi na swoje właściwości oraz łatwość układania, płyta ta doskonale sprawdzi się na rozległych terenach.

 

Płyta ażurowa: solidne utwardzenie powierzchni

Oferujemy Państwu płytę ażurową w ponadczasowym, uniwersalnym, szarym odcieniu. Do jej produkcji wykorzystaliśmy doskonałej jakości beton. Produkt wyróżnia się wysoką odpornością na obciążenia, uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu zaspokoi potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkowana przez nas płyta ażurowa z pewnością niezawodnie posłuży przez długie lata, zachowując swój pierwotny stan. Produkt dostępny w dwóch grubościach, dzięki czemu można go dopasować do rodzaju nawierzchni.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kątu padania światła i ustawien monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Płyta ażurowa

waga / sztuka Ilość sztuk na palecie
60x40x8 cm 27,3 kg 50 szt.
60x40x10 cm 34,1 kg 40 szt.

azur obrys