Palisada łupana

Palisada łupana to produkt łączący w sobie funkcjonalność z estetyką. Jej zadaniem jest oddzielenie wybranych części ogrodu, w celu ułatwienia utrzymania porządku oraz nadania mu atrakcyjnego wyglądu. Palisady łupane znajdują swoje zastosowanie między innymi przy rabatach kwiatowych – zapobiegając przed niekontrolowanym rozrastaniem roślin oraz ułatwiając pielęgnację; wykończeniu trawnika – tworząc wyraźną granicę pomiędzy trawą a innymi częściami dekoracyjnymi oraz wzmocnieniach skarpy – skutecznie uniemożliwiając osuwanie się ziemi. Betonowa palisada łupana często spotykana jest również w towarzystwie kostki brukowej – jako wykończenie ścieżek, chodników, kostek na tarasie, schodów czy murków oporowych. To także świetne rozwiązanie do oddzielenia terenu wokół drzew.

 

Betonowe palisady łupane w 6 kolorach

Firma Talbud-A oferuje betonowe palisady łupane najwyższej jakości. Beton to materiał niezwykle wytrzymały, solidny, odporny na warunki atmosferyczne, zachowujący swój nienaruszony stan przez długie lata. Swoim wyglądem przypomina kamień, tym samym prezentując się niezwykle elegancko i gustownie. Świetnie komponuje się z zielenią, tworząc spójny, bardzo atrakcyjny wizualnie efekt. Nasza oferta obejmuje palisady łupane w 6 wersjach kolorystycznych:

  • szary,
  • czarny,
  • brązowy,
  • żółty,
  • melanż popiół,
  • melanż ostryga.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kątu padania światła i ustawien monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Palisada

 

 
 
  waga / sztuka Ilość m2 na palecie
20x12x12 cm 6,4 kg 210 szt.
40x12x12 cm 12,7 kg 105 szt.
55x14x12 cm 20,4 kg 72 szt.
95x20x12 cm 50,2 kg 30 szt.