Kostka Nostalit

Kostka Nostalit to system od lat cieszący się niesłabnącą popularnością. Mocno zaokrąglone krawędzie, gładka powierzchnia licowa, wąskie spoiny – to połączenie przywołujące na myśl staromiejski, tradycyjny styl, tak często spotykany na prywatnych posesjach. Doskonałe rozwiązanie do wykończenia wokół posesji, stworzenia podjazdu, ogrodowych ścieżek czy przydomowych chodników. Poza swoją estetyką, kostka Nostalit jest również niezwykle praktyczna. Dzięki odporności na ścieranie oraz różne warunki atmosferyczne, z pewnością niezawodnie posłuży przez długi czas, nieustannie utrzymując swój estetyczny wygląd.

 

Kostka Nostalit: jeden system – wiele możliwości

System trzech, ozdobnych kostek podstawowych – kwadrat i dwa prostokąty oraz dostępność aż pięciu wersji kolorystycznych otwiera niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dla osób preferujących kostki o ostrych krawędziach polecamy kostkę brukową Akropol. Faliste, ozdobne kształty czy prosta, jednokolorowa kompozycja, będąca jedynie praktycznym uzupełnieniem – nie ma znaczenia, jakie rozwiązanie Państwo wybiorą. Z naszymi produktami uda się osiągnąć dokładnie taki efekt, jaki najlepiej odpowiada Państwa indywidualnym upodobaniom.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kąta padania światła i ustawień monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Nostalit

3 kostki ozdobne

Nostalit to system trzech kostek podstawowych w kształcie kwadratu i prostokątów oraz dwóch kostek uzupełniających w kształcie trapezów.

Ponadczasowa uroda kostki Nostalit - mocno zaokrąglone naroża i krawędzie, gładkie powierzchnie licowe oraz wąskie zamknięcie spoin - nawiązuje do nostalgicznego, staromiejskiego stylu.

Dodatkowo kostki trapezowe umożliwiają tworzenie najbardziej finezyjnych wzorów ułożeń. To dzięki nim możliwe jest wykonanie różnorodnych kół, łuków, pierścieni, rozet czy fal.

W naszej ofercie również posiadamy NOSTALIT z elementami koła. Zapraszamy do pobrania naszego katalogu.

  waga / m2 Ilość m2 na palecie
gr. 6 cm 132 kg 11,20 m²

nostalit rys