Kostka brukowa Akropol

Kostka brukowa Akropol to system od lat cieszący się dużą popularnością wśród osób ceniących klasyczne rozwiązania. Prosty kształt, niefazowane krawędzie, precyzyjnie dopracowany obrys oraz delikatnie pofalowana powierzchnia licowa tworzy minimalistyczny, a jednocześnie interesujący efekt. Wykonana z wysokiej jakości betonu wyróżnia się odpornością na obciążenia, uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzi się zarówno na niewielkim placu, jak i dużych, rozległych powierzchniach. Dzięki swojej prostocie świetnie wkomponuje się w niemal każdy styl, tworząc spójną kompozycję z budynkiem, ogrodzeniem oraz zielenią ogrodów. Kostka brukowa Akropol może być stosowana zarówno na prywatnych posesjach, jak i w miejscach użyteczności publicznej.

 

Akropol – system 7 kostek

Kostka brukowa Akropol to system siedmiu kostek o różnych kształtach, które w połączeniu tworzą spójną, estetyczną całość. Kwadrat i prostokąty o zróżnicowanych wielkościach, dostępne w dwóch grubościach – 6 cm i 8 cm – umożliwiają w łatwy sposób stworzyć utwardzony podjazd, chodnik czy ogrodową ścieżkę. Nasz asortyment obejmuje aż 5 kolorów podstawowych, 5 różnych wersji kolorystycznych melanż oraz 2 wersje kolorystyczne lux, dzięki czemu mogą Państwo nie tylko dopasować barwę do panującego naokoło stylu (elewacji, bramy czy zastosowanych dodatków dekoracyjnych), ale także łączyć je ze sobą tworząc ciekawe wzory ułożeń.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kąta padania światła i ustawień monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

AKROPOL

7 kostek

Akropol to system siedmiu kostek o zróżnicowanych, doskonale uzupełniających się rozmiarach. Foremne elementy w kształcie kwadratu i prostokątów oraz dwie grubości kostek (6cm i 8cm) pozwalają prosto i funkcjonalnie zagospodarować i połączyć trakty piesze oraz nawierzchnie obciążane ruchem samochodowym.
Prosty kształt kostki o niefazowanych krawędziach połączony ze starannie dopracowanym obrysem i lekko pofalowaną powierzchnią licową od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów poszukujących klasycznych rozwiązań.
waga / m2 Ilość m2 na palecie
gr. 6 cm 132 kg 10,70 m²
gr. 8 cm 176 kg 8,60 m²