Płytka brukowa Sasso

Płytka brukowa Sasso to rewelacyjny sposób na podkreślenie charakteru otoczenia. Nieregularne kształty oraz gra kolorów sprawiają, że cała kompozycja prezentuje się niezwykle elegancko i gustownie. System Sasso z pewnością rozkocha w sobie każdego miłośnika niestandardowych rozwiązań. Połączenie nowoczesności z nutą romantyzmu sprawia, że to produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się zarówno w towarzystwie współczesnego budownictwa, jako podjazd czy przydomowy chodnik, jak i ogrodowa alejka, współgrająca z intensywną zielenią trawnika oraz subtelnością kwiatów.

 

Nowoczesna nawierzchnia z płytką Sasso

Płytka brukowa Sasso to system trzech, ozdobnych płytek, jednej w kształcie nieregularnego sześcioboku o nieregularnych krawędziach oraz dwóch płytek brzegowych. Nasza oferta obejmuje cztery warianty kolorystyczne: melanż lato, melanż ostryga, melanż popiół oraz melanż pustynia. Wyraźnie zaznaczona, przypadkowa linia podziału oraz szerokie spoiny tworzą efekt precyzyjnie ułożonej mozaiki. Powierzchnia licowa płytek posiada teksturę łamanej skały, do złudzenia przypominającej kamień naturalny. System Sasso doskonale sprawdzi się zarówno wyłożony na całej powierzchni, jak również jako dodatkowy element dekoracyjny, w towarzystwie płytek o prostszym kształcie, między innymi, np. płyt maxi. Wysokiej jakości materiał zapewnia dużą wytrzymałość oraz mrozoodporność.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kąta padania światła i ustawień monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Sasso

3 kostki ozdobne

Sasso to system kostek w kształcie nieregularnego sześcioboku wraz z dwiema kostkami brzegowymi.

Tekstura łamanej skały odwzorowana na powierzchni licowej sprawia, że Sasso można porównać do kamienia naturalnego.

Dodatkowo każda kostka posiada wyraźnie zaznaczoną przypadkową linię podziału, która wraz z szerokimi spoinami tworzy nawierzchnię do złudzenia przypominającą nawierzchnię misternie ułożonej mozaiki.

waga / m2 Ilość m2 na palecie
gr. 6 cm 132 kg 9,30 m²

obrys