Kostka brukowa Quadro

Kostka brukowa Quadro – geometryczne kształty, prosta forma, ostre krawędzie. Jej minimalizm i prostota sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Rewelacyjne rozwiązanie zarówno na taras, jak i do ogrodu. Wybrukowany podjazd, przydomowy chodnik czy ogrodowa ścieżka – Quadro sprawdzi się wszędzie, niezależnie od swojej roli. Wykonane z wysokiej jakości betonu, dzięki czemu cechują się doskonałą odpornością na uszkodzenia, działanie warunków atmosferycznych.

 

Quadro: trzy kostki – bogata gama ułożeń

Quadro to system złożony z trzech kostek. Dwa, różnej wielkości kwadraty oraz jeden prostokąt – choć pozornie niewiele, w rzeczywistości takie połączenie otwiera szeroki wachlarz możliwości. W swojej ofercie posiadamy trzy wersje kolorystyczne kostki brukowej Quadro: melanż ogień, melanż ostryga oraz lux biały, dzięki czemu mogą Państwo dostosować wygląd nawierzchni do panującego stylu oraz własnych upodobań. Regularne ułożenie, utrzymane w jednej tonacji, czy wręcz przeciwnie – niestandardowe mieszanie kolorów i tworzenie wzorów, dzięki którym powierzchnia nie będzie jedynie funkcjonalnym dodatkiem, ale również elementem dekoracyjnym przydomowej przestrzeni? Wybór należy do Państwa! W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór innych systemów.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kąta padania światła i ustawień monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

QUADRO

3 kostki

Quadro to system trzech kostek w kształcie kwadratów i prostokąta.

Jak wiadomo prostokąty i kwadraty to obecnie najmodniejsze kształty w projektowaniu przestrzeni, a trzy formaty kostek prostokątnych i kwadratowych systemu Quadro dają bardzo bogatą gamę ułożeń regularnych.

waga / m2 Ilość m2 na palecie
gr. 8 cm 176 kg 8,00 m²

wymiary quadro