Cegła to rodzaj materiału wykorzystywanego do stworzenia różnego rodzaju nawierzchni. Często spotykana nie tylko na prywatnych posesjach, ale również w miejscach użyteczności publicznej. Stanowi popularne rozwiązanie w przypadku budowy chodników, parkingów, różnego rodzaju placów oraz podjazdów garażowych. Duży wybór kolorów daje szereg możliwości – stworzenie jednokolorowej, jednolitej powierzchni czy połączenie kilku kolorów w celu uzyskania ciekawej kompozycji – prosta forma cegły nie wyklucza wykonania fantazyjnych ułożeń! Ułożone naprzemiennie, linearnie czy w jodełkę – efekt końcowy jest zależny jedynie od wyobraźni projektanta. Podobnie, jak w przypadku kostki brukowej Behaton stanowi bardzo solidne, wytrzymałe rozwiązanie do miejsc o zwiększonym ruchu pieszych.

 

Cegła – oferta Talbud-A

Producent Talbud-A oferuje Państwu cegłę najwyższej jakości. Nasza oferta to połączenie dwóch kostek zróżnicowanych pod względem kształtu – prostokąta i kwadratu. Twardy, odporny na nacisk, ścieranie i mrozy materiał daje absolutną pewność, że wykonana z jego wykorzystaniem powierzchnia będzie stanowiła solidną, wytrzymałą podstawę. W naszej ofercie dostępne są cegły w czterech, różnych wersjach kolorystycznych:

  • Szary
  • Czerwony
  • Czarny
  • Żółty

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kątu padania światła i ustawien monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Cegła

 

waga / m2 Ilość m2 na palecie
gr. 6 cm 132 kg 10,80 m²
gr. 8 cm 176 kg 8,65 m²
gr. 8 cm integracyjna 176 kg 8,65 m²