Płyta jumbo (Jomb)

Płyty jomb, nazywane również płytami jumbo, to betonowe prefabrykaty przeznaczone do zabezpieczenia skarp ziemnych oraz utwardzenia nawierzchni przemysłowych. Swoje zastosowanie znajdują zarówno na niewielkich, jak i na bardzo dużych powierzchniach, między innymi na placach budów, targach, przestrzeniach składowych czy jako tymczasowe lub stałe drogi i parkingi. Mocna konstrukcja daje gwarancję solidnej podstawy, stabilizacji oraz możliwości przejazdu. Dzięki zastosowanym otworom płyta Jomb świetnie odprowadza wodę umożliwiając jej swobodne odparowanie. Wysoka odporność na uszkodzenia i nacisk sprawiają, że to model, który doskonale sprawdzi się w miejscach o natężonym ruchu pojazdów, z maszynami budowlanymi oraz ciężkimi ładunkami.

 

Płyty Jomb w ofercie Talbud-A

Oferujemy Państwu drogowe, wielootworowe płyty Jomb, wykonane z bardzo mocnej mieszanki betonu, o wymiarach 90x60x10 cm. Dostępne w uniwersalnym, szarym kolorze. Dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdzą się zarówno do zabudowy komunikacyjnej, jak również na prywatnych posesjach, zastępując tradycyjne płyty ażurowe. Solidna konstrukcja oraz wysokogatunkowy materiał to gwarancja niezawodnej użyteczności przez długi czas.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kątu padania światła i ustawien monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Płyta YOMB

waga / sztuka Ilość sztuk na palecie
90x60x10,5 cm 85,0 kg 16 szt.

yomb obrys