Kamień ogrodzeniowy łupany

Kamień ogrodzeniowy łupany to propozycja skierowana do tych z Państwa, którzy cenią sobie eleganckie, a jednocześnie solidne rozwiązania. Ogrodzenie z betonu nie tylko stworzy przepiękne wykończenie ogrodu, ale także umożliwi odizolowanie się od panującego na zewnątrz zgiełku oraz zapewni poczucie prywatności i większego bezpieczeństwa. Niezwykle wytrzymały, solidny materiał wyróżnia się odpornością na uszkodzenia oraz działanie warunków atmosferycznych, a przy tym prezentuje się naprawdę pięknie i gustownie.

 

Ogrodzenie z kamienia ogrodzeniowego łupanego: solidne i eleganckie

Betonowe ogrodzenia to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku domów w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Oferowany materiał doskonale sprawdzi się zarówno do budowy litego ogrodzenia, jak również do stworzenia jedynie słupków czy podmurówki. Producent Talbud-A oferuje kamień ogrodzeniowy w 6, różnych kolorach:

  • Szary
  • Czarny
  • Brązowy
  • Żółty
  • Melanż popiół
  • Melanż ostryga.

Z uwagi na nieregularną strukturę świetnie skomponuje się w zestawieniu z kostką brukową Picolo. W naszym asortymencie znajdą Państwo trzy różne wersje zróżnicowane pod względem rozmiaru pojedynczych elementów. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania. Wysokogatunkowy materiał użyty do produkcji jest odporny na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne. Istnieje możliwość wykonania całego ogrodzenia w jednej kolorystyce lub tworzenie wzorów poprzez połączenie kilku kolorów.

Wybierz kolor

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych barw produktów (w zależności od kątu padania światła i ustawien monitora). Zachęcamy do wizyty w naszym biurze i weryfikacji kolorów na żywo.

Kamień ogrodzeniowy

 

waga / m2 Ilość m2 na palecie
15x22,5x12 cm 9,0 kg 150 szt.
35x22,5x12 cm 20,8 kg 65 szt.
40x22,5x12 cm 23,8 kg 65 szt.